Cílem soutěže Quarry Life Award je propagovat a zvyšovat povědomí o výjimečné místní flóře a fauně v lomech a pískovnách. Poskytuje veřejnosti, studentům, a mladým vědeckým pracovníkům příležitost přinést do těžebních míst skutečnou ekologickou a vzdělávací hodnotu.

Během realizační fáze soutěže může veřejnost sledovat průběh projektů a hodnotit je. Veřejné hlasování ukáže, které projekty jsou pro veřejnost zvlášť zajímavé. Sdílejte blogy svých oblíbených projektů na sociálních sítích, abyste rozšířili povědomí o projektech probíhajících ve více než 50 lomech v 25 zemích.

Hlasování veřejnosti a interakce online podpoří myšlenky, koncepce, metodiky, poznatky a výsledky účastníků soutěže, a tím také podpoří biologickou rozmanitost a zlepší management biodiverzity na celém světě.

Hlasování veřejnosti bude uzavřeno na konci realizační fáze (20. září 2018). Nejpopulárnější projekty budou oznámeny na webových stránkách a také během národního a mezinárodního vyhlášení výsledků soutěže. Hlasování veřejnosti však porota nezohlední při výběru konečného vítěze.

Jak hlasovat pro projekty

Ukažte svou podporu účastníkům soutěže tím, že budete hlasovat pro své oblíbené projekty. Pro každý projekt může být přidělena jedna až pět hvězdiček.

Abyste mohli hlasovat, musíte být zaregistrováni na webových stránkách QLA.

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a můžete začít hlasovat:

1.   Zaregistrujte se nebo se přihlaste:

  • Pokud jste se již dříve zaregistrovali na webu, stačí se přihlásit a budete moci hlasovat.
  • Hlasujete poprvé? Zaregistrujte se zadáním své e-mailové adresy a výběrem hesla.

2.  Prohlédněte si zúčastněné projekty, otevřete si stránku projektu a klikněte na počet hvězdiček, které chcete tomuto projektu poskytnout. Jedna hvězdička představuje malou hodnotu a pět hvězdiček představuje projekt s velkou hodnotou.

3.  Hlasovat můžete pro tolik projektů, kolik chcete, ale je možné hlasovat pouze jednou pro ten stejný projekt.